1996
 
IV a
wych.  mgr Teresa  Lewoc
 
Brzeziński Krzysztof
Dąbrowski Przemysław
Dubaj Katarzyna
Dudlej Renata
Ignatowicz Joanna
Janusz Katarzyna
Kaminiarz Ilona
Kasprzak Katarzyna
Kolanek Mariusz
Konieczna Małgorzata
Kręgiel Joanna
Łukasiewicz Krystyna
Orłowski Adam
Pasak Magdalena
Piechowicz Małgorzata
Polańska Kamila
Rogórz Katarzyna
Run Agnieszka
Skórka Bożena
Szwec Małgorzata
Turczyńska Eweiina
Tryczyk Mirosław
Wilczewska Beata
Wojciechowska Magdalena
 
IV b
wych. mgr Ewa  Olszewska
 
Biernacka Agnieszka
Brus Małgorzata
Cabaj Katarzyna
Droźdź Natalia
Fabiniak Małgorzata
Gałąź Katarzyna
Gattner Joanna
Gutowska Barbara
Klatka Magdalena
Kozłowska Agnieszka
Krążąła Paweł
Kubów Paweł
Łupińska Joanna
Maciejewska Anna
Majchrzak Agnieszka
Maraj Alicja
Mejer Małgorzata
Michniewska Magdalena
Osial Jolanta
Owoc Aleksandra
Pietraszko Michał
Piasecka Monika
Rutkowska Halina
Sobczak Dorota
Stachowiak Monika
Stasiak Karolina
Sytkowski Piotr
Trzcińska Justyna
 
IV c       
wych. mgr Ewa Florkowska       
 
Adamczyk Marta       
Angnelius Marta       
Bondaryk Beata       
Całka Marzena       
Galar Agnieszka       
Górska Magdalena
Hadryś Monika       
Jackiewicz Justyna
Jurczak Katarzyna
Kwaśny Dagmara       
Mikulski Maciej
Sajnóg Mariusz
Surowiecka Marta
Sapija Magdalena
Wesołowski  Andrzej
 
IVd                               
wych. mgr Urszula Basałygo
 
Adamska  Andzelika       
Antczak  Małgorzata       
Bar Monika
Bożyczka  Agnieszka
Butra  Bartosz
Dudek  Dorota
Dulemba  Izabela
Francug  Katarzyna
Gabrych  Artur
Hupa  Anna
Jackowska  Agnieszka
Jakimów  Ewa
Jakubowska  Dorota
Jaśniowska  Katarzyna
Krynicka  Anna
Łotocki  Karol
Łukaczyk  Dorota
Położyńska  Sylwia
Zachajska  Katarzyna
Dzierżek  Wojciech
 
IV e       
wych. mgr Wanda  Żaba       
 
Błażejak Małgorzata
Borkiewicz Marcin
Daroch Piotr
Dmochowsłd Paweł
Kaźmierczak Ewa       
Kraus Maciej
Kreczmer Anna       
Leśniak Monika       
Major Katarzyna       
Natkaniec Joanna       
Oparska Edyta
Pałka Iwona
Szatkowska Eliza       
Szymańska Alicja       
 
IV f
wych. mgr  Barbara  Wojtowicz               
 
Brej  Beata               
Fałda  Marzena
Jakubowska  Małgorzata
Jankowska  Anna
Jankowska  Elżbieta
Kozłowska  Marta
Pająk  Elżbieta
Patyk  Agata
Skutnik  Monika
Sobieraj  Ewa
Tomal  Agnieszka
Tomczak  Agnieszka
Wawryniuk  Agnieszka
Włodarczyk  Małgorzata
Wojtaśkiewicz  Anna
Zemła Joanna
Zienkiewicz Agnieszka
 
IV g                               
wych. mgr Marianna  Wiśnik
 
Antoniuk Małgorzata       
Bliska Patrycja
Fabich Rafał       
Jaworski Andrzej       
Kicman Michał
Knutti Paweł
Kociszewski Marcin
Krawczyńska Joanna
Kurzyk Katarzyna
Markowski Marcin
Mucha Magdalena
Sajkowski Marek
Sebzda Joanna
Straszak Alicja
Skrzypczak Kamil
Szydełko Tomasz
Świgoń Tomasz
Tajsiak Agnieszka
Tomkowicz Marek
Woźniak Marcin
Woźniczka Ewelina
Ziętek Magdalena
Żywiecki Tomasz
 
absolwenci z lat ubiegłych:
 
Wiśniewska  Marzena
Sudek  Edyta
Staniszewska  Magdalena
Cieślarczyk  Marta
Buszyk  Róża
 
1997
 
IV a  
wych .mgr Mirosława  Lazar
 
Cymerman Agnieszka
Głogowska Małgorzata
Jachimowicz Grzegorz
Janus Kinga
Jaworska Aleksandra
Kaminiarz Małgorzata
Kicińska Małgorzata
Korkuś Anna
Kryś Marzena
Krężel Artur
Lorenc Katarzyna
Lubowiecka Katarzyna
Lubowiecka Sylwia
Mozol Krystyna
Peczke Anna
Reszczyńska Julita
Romanów Małgorzata
Szczygieł Joanna
Szydłowski Wojciech
Włodarska Ewa
Wrońska Marta
 
IV b
wych. mgr  Jerzy  Kołodziej    
 
Brzozowski Artur
Dembińska Beata
Grzybowska Eliza
Hajkowski Bartosz
Kasperczak Magdalena
Kaźmierczak Dorota
Kłosińska Anna
Kołodziej Tomasz
Krzeszowice Małgorzata
Leszczyńska Renata
Maciejewska Aleksandra
Magiera Kamila
Mieszczanowicz Patryk
Nazimek Bartosz
Nowakowska Agnieszka
Rusnak Radosław
Socha Łukasz
Szwabowicz Rajmund
Wiśniewska Monika
Wojewodzic Arkadiusz
 
IV c
wych.  mgr Danuta  Anna  Kosiec
 
Bednarek Monika
Białecka Ewa
Burczyk Katarzyna
Dąbrowski Tomasz
Didyk Izabela
Dolacka Marta
Domańska Grażyna
Drawicz Dominika
Gizelewska Agnieszka
HoIcman Katarzyna
Iwan Paulina
Pawelska Magdalena
Pazera Dobromiła
Podolski Tomasz
Radkiewicz Aleksandra
Rogowski Maciej
Roznerski Robert
Sobczak Monika
Szafranowska Katarzyna
Szyprzak Justyna
Tułasiewicz Tomasz
Wacińska Grażyna
Wasilewska Jolanta
Zdrojewska Marta
Żak Lesław
 
IV d       
wych. mgr Mariola Kuźmicka Mazurek
 
Bielawska Katarzyna
Ciesielska Magdalena
Cieślak Agata
Chamot Jacek
Dobrosz Justyna
Gruszczyóska Aleksandra
Gruszczyńska Wiktoria
Iwan Małgorzata
Iwańska Magdalena
Jagodzińska Joanna
Kraszewska Izabella
Legutowska Agnieszka
Łagódka Dorota
Matwiejczyk Dominik
Mucha Magdalena
Nowakowska Anna
Podgórska Barbara
Podolec Katarzyna
Smoczyńska Agnieszka
Stanek Kamila
Świątek Karolina
Szenkowska Agata
Zawada Małgorzata
 
IV e
wych. mgr Jan  Majchrowski
 
Beser Anna
Duziak Bartosz
Grzeszczakowska Anna
Jazowski Grzegorz
Kałamarz Honorata
Kołodziej Kamila
Kozoduj Monika
Król Agata
Makowska Joanna
Makowska Edyta
Marzec Agnieszka
Musiał Marcin
Popławska Małgorzata
Rzepka Gabriela
Stańczak Klaudia
Stopyra Agnieszka
Szewczykowska Magda
Szlachta Agnieszka
Wojewoda Mariola
 
IV f
wych. mgr Elżbieta  Grochowska
 
Czyż Agnieszka
Frołowa Katarzyna
Gregorasz Elżbieta
Grzywińska Anna
Jakubowska Magdalena
Kuś Ewa
Lewicka Joanna
Marcinek Magdalena
Magiera Agnieszka
Pałys Agnieszka
Pudełko Marta
Prokopowicz Dorota
Radosz Magdalena
Sądecka Magdalena
Szymanski Grzegorz
Śledź Magdalena
Targońska Agnieszka
Wróblewska Magdalena
Zajączkowska Marta
Zielona  Paulina
 
IVG 
wych. mgr Anita  Skrzyniarz
 
Bajdo Bożena
Czerwiec Tomasz
Duda Karolina
Działtowicz Sylwia
Frąszczak Dariusz
Gawlik Marcin
Grabowski Witold
Grech Michał
Grzegorzewski Dawid
Jarosik Waldemar
Kudliński Rafał
Kowalczyk Anna
Konaszyk Agnieszka
Kulig Katarzyna
Klimas Magdalena
Kubasik Łukasz
Lis Agnieszka
Macioszek Janusz
Majewska Dagna
Miszta Agata
Rylik Małgorzata
Sadowski Rafał
Straszak Paulina
Wnuk Alicja
 
IV h
wych. mgr Beata  Wilczyńska
 
Adamczyk Maria
Bartoszek Paweł
Bielaszewska Joanna
Binkowski Włodzimierz
Błachowicz Kamila
Durzyńska Agnieszka
Fronczak Michał
Jakubiak Artur
Jasztal Agnieszka
Jurczyk Daniel
Łosowska Marzena
Mazur Przemysław
Mrowiński Paweł
Ochal Marcin
Olszak Domonika
Sobótka Małgorzata
Sozańska Ewa
Stasiak Wioletta
Staszewski Robert
Stawiany Łukasz
Stępień Marcin
Troska Dariusz
Woronkiewicz Artur
Wróbel Agnieszka
Zdun Michał
Żyłka Grzegorz
 
absolwenci z lat ubiegłych:
 
Czajkowski   Michał
Dudar Michał
Piłarczyk Monika
Cichocka Magdalena
Denis Tomasz
Grzegorczyk Paweł
Kosek Dominika
Pietrusiak Magdalena
 
1998
 
IV a
wych. mgr Antonina  Juszkiewicz
 
Babiak Monika
Babij Piotr
Damm Agnieszka
Dobrosz Joanna
Doroszko Sławomir
Głowacz Marta
Haręża Adam
Kowalska Anna
Krolikowska Małgorzata
Krosiendowicz Monika
Kubiak Magdalena
Lesiak Magdalena
Maciejewska Agnieszka
Mizera Wojciech
Olszewska Justyna
Pawelec Mariusz
Pasierski Przemysław
Przygodzka Jadwiga
Seniuk Kinga
Siarczyński Marcin
Stachowiak Paweł
Włodarczak Agnieszka
Wolikowska Magdalena
Wójcik Rafał
Wójtowicz Marta
 
IV b
 
wych. mgr  Lucyna  Krupka
 
Bartkowiak Marta
Bonecki Andrzej
Derkns Paulina
Gościk Aleksandra
Grodzki Artur
Jaworski Marcin
Jedziniak Daniel
Kusiak Sebastian
Maślak Małgorzata
Modzel Katarzyna
Paprzycki Mariusz
Polański Łukasz
Purczynska Agnieszka
Romanowska Agata
Raczek Bartłomiej
Rodak Anna
Rondzisty Katarzyna
Sadowski Bartosz
Sarnecki Michał
Sarniak Dominik
Serafin Anna
Tokarz Małgorzata
Trybała Anna
Witkowska Cecylia
Żurawski Damian
 
IV c
wych. mgr Grzegorz Pluciński
 
Astriab Agnieszka
Bartosiak Justyna
Bednorz Piotr
Bogacz Ludmiła
Cabaj Barbara
Danilewicz Marta
Dura Anna
Grablewska Anna
Kryzar Mateusz
Łuszczyński Konrad
Noculak Luiza
Pawelec Jakub
Sarna Agnieszka
Sobanska Elwira
Skupińska Katarzyna
Stójek Katarzyna
Szafrańska Małgorzata
Szuba Marcin
Szubert Małgorzata
Walkowiak Piotr
Wieszczek Anna
Zagórska Ewa
 
IV d
wych. mgr  Urszula  Basałygo
 
Antoniewicz Paweł
Antoniewicz Piotr
Barczyński Józef
Bera Katarzyna
Farbiszewska Hanna
Góruk Małgorzata
Kalemba Łukasz
Kłak Julia
Kłym Dominika
Kolebska Elżbieta
Kowalska Agnieszka
Kowalski Łukasz
Krawczyk Sylwia
Kulka Joanna
Kypta Agnieszka
Marzec Agata
Mialik Agnieszka
Mikulska Marta
Musielak Aleksandra
Polaszek Michał
Rogowski Andrzej
Szczęsny Daniel
Walerowicz Marta
 
IV e
wych. mgr  Janusz  Kościk
 
Barańska Anna
Feier Robert
Giedzińska Małgorzata
Iwańczak Minika
Kalinowski Bogdan
Kamióska Katarzyna
Kłapkowski Przemysław
Kosińska Magdalena
Kosobudzka Marzena
Maćkowiak Monika
Martewicz Małgorzata
Miniewska Monika
Niczyj Piotr
Owsiany Marcin
Pazera Katarzyna
Piotrowska Kaja
Pisarek Dorota
Pyrcz Marta
Sobótka Anna
Tereszewski Marcin
Włodarczyk Daria
Żaczek Małgorzata
 
IV f
wych. mgr. Barbara Wojtowicz
 
Herbuś Marta
Holubowicz Anna
Iwanicka Dorota
Iwaszków Anna
Kępińska Agnieszka
Kopka Beata
Książczyk Agnieszka
Lalewicz Urszula
Malarska Ludwika
Młchalski Jerzy
Nowa k Beata
Nowicka Monika
Pupin Anna
Pustelnik Monika
Rogalska Magdalena
Solova Regina
Stańczuk Dorota
Stereńczak Tomasz
Trzmiel Łukasz
Twardowska Gabriela
Tuziak Agnieszka
Włodarczyk Agnieszka
Wtorkowska Izabela
Zarzycki Adam
Zawadzka Ewelina
Żmuda Anna
Żygadło Katarzyna
 
IV g
wych. mgr Jerzy  Kotlarz
 
Augustynowicz Łukasz
Barański Krzysztof
Bartkowski Łukasz
Chojęta Agnieszka
Czuban Katarzyna
Hendrich Paweł
Klepka Marcin
Koń Aleksandra
Korbaczyński Dawid J
Mazur Jadwiga
Migasiewicz Dominik
Mlynik Ryszard
Olbert Agata
Olszański Michał
Penciak Jolanta
Rycombel Grzegorz
Senk Rafał
Stołowska Natalia
Surma Małgorzata
Szczap Marcin
Szulgowska Małgorzata
Tomków Ewa
Warpas Sebastian
Wieczorek Maciej
Zaworski Łukasz
Zgrzywa Michał
Zwierzańska Sylwia
Zawiśłak Marcin
 
IV h
wych. dr Irena  Podgórska
 
Brzeski Piotr
Czarniak Paweł
Guła Waldemar
Gruszczyńska Agnieszka
Gryś Marcin
Janik Jułita
Jurek Wojciech
Kędzia Izabela
Kletwik Agnieszka
Kołodziej Grzegorz
Krupa Grzegorz
Kucharski Tomasz
Michonski Jarosław
Ogrodnik Marcin
Parda Radosław
Piotrowska Ewa
Radomek Anna
Sowińska Katarzyna
Sroka Leszek
Świtalski Marcin
Śliż Elżbieta
Szyszka Aneta
Wańkowicz Piotr
Waśniewski Piotr
Wypych Katarzyna
Zajączkowska Anna
Zagożdżon Tomasz
 
absolwenci z lat ubiegłych:
 
Białek Blandyna
Gordowy Marianna
Kula Agnieszka
Śmiechowska Ewa
Wąsowicz Aleksandra
 
1999
 
IV a
wych. mgr Agata  Salników
 
Balcerzak Piotr
Binkowska Katarzyna
Bojanowska Dorota
Bortkiewicz Paulina
Bułbiak Joanna
Czerny Magdalena
Deptuch Krzysztof
Dorożyńska Joanna
Fabisiak Monika
Furmanek Adrianna
Hamerska Agata
Haręża Małgorzata
Janelli Aleksandra
Klubińska Marta
Kozłowska Anna
Michalczyk Daria
Niciak Tomasz
Niemczyńska Marta
Pisarska Justyna
Polak Katarzyna
Pyrda Renata
Rubaj Magdalena
Serwatka Aleksandra
Sikora Michał
Szydłowski Piotr
Tylek Agnieszka
Ziental Małgorzata
Zienkiewicz Anna
 
IV b
wych. mgr Urszula Basałygo
 
 
Borawska Aleksandra
Brąkowska Katarzyna
Charukiewicz Gedymin
Chudzicka Justyna
Cichoń Monika
Depka Natalia
Gierlak Michał
Karst Tomasz
Kosturkiewicz Justyna
Krzaklewska Julia
Lachowicz Marta
Maga Magdalena
Michalska Anna
Mrola Monika
Naskręcka Daria
Naskręt Magdalena
Nowak Agnieszka
Pasek Marta
Pietrzak Magdalena
Polak Tomasz
Rogalewicz Paweł
Rutkowsłd Radosław
Sobczak Wojciech
Stańczuk Aleksandra
Suryś Paulina
Wicińska Małgorzata
Wojnarowska Magdalena
Zakrzewska Magdalena
Żaba Joanna
 
IV c
wych. mgr Grzegorz  Pluciński
 
Chlebek Adam
Cichy Robert
Guderski Rafał
Jakubiak Agnieszka
Kalińska Agnieszka
Kin Magdalena
Kolenda Małgorzata
Kowalska Justyna
Kozłowski Grzegorz
Krzyszczuk Joanna
Kramarzewski Marcin
Lewandowski Bartosz
Łaba Magdalena
Łysak Dagmara
Machynia Marzena
Małeszka Wojciech
Panek Małgorzata
Perchun Aleksandra
Skórka Marcin
Starzak Piotr
Sznajder Jowita
Wieczorek Agnieszka
Wojtoń Anna
Woźniak Anna
Zawada Katarzyna
 
IV d
wych. mgr Bożena Pakuła
 
Boczkowska Gabriela
Charko Agnieszka
Chudzyńska Aleksandra
Cieżak Aleksandra
Fenc Weronika
Froń Katarzyna
Gerlach Anna
Górka Justyna
Grochowina Aneta
Hawryliszyn Karolina
Jończyk Monika
Król Joanna
Kruszelnicka Karolina
Łakomska Anna
Łuczak Katarzyna
Młynarczyk Maciej
Paczyńska Małgorzata
Pawlik Anna
Podleśny Marek
Raińczuk Michał
Stec Marcin
Świeboda Marta
Tadaszczak Magdalena
Wawrzaszek Anna
Wołowiec Agnieszka
Wójcik Marcin
Żarkowski Radosław
 
IV e
wych. mgr Jerzy Kołodziej
 
Dobielska Magdalena
Gmur Paulina
Grech Maciej
Huczek Magdalena
Jasiński Grzegorz
Kołota Agnieszka
Krok Monika
Makuch Maria
Pożerska Adrianna
Rachalska Kamila
Radek Monika
Smolarek Magdalena
Tatur Paweł
Tomal Celina
Zybała Katarzyna
Dyl Katarzyna
Majda Michał
 
IV f
wych. mgr Robert  Mertuszka
 
Banasik Magdalena
Butkowska Magdalena
Dalecka Małgorzata
Darowska Magdalena
Dubaj Marta
Gawrońska Marta
Gierczyńska Joanna
Gniady Joanna
Jarząbek Agnieszka
Kałucka Jolanta
Karpińska Maria
Knuła Barbara
Krupa Monika
Lemańska Kamila
Łuczańska Joanna
Olejarnik  Anna
Orzechowska Anna
Radosz Zofia
Sikora Katarzyna
Worobiec Joanna
Zawadzka Magdalena
Zdziennicka Joanna
Zych Katarzyna
Żebrowska Anna
 
IV g       
wych. mgr Edward Rutkowski       
 
Bańcerek Jan
Bartkowski Mateusz
Biel Marta
Boruń Monika
Bulbiak Dorota
Ciepły Mariusz
Dudek Marcin
Flacha Magdalena
Gmurek Konrad
Gołąb Michał
Januszewski  Wojciech
Kaletka Artur
Kołodziej Michał
Lipska Luiza
Maras Elwira
Oziembłowski Marek
Piróg Krzysztof
Repeła Marek
Sokalski Krzysztof
Szepiela Kazimierz
Śniegula Edyta
Tanasiewicz Joanna
Tryniszeska Marta
Właź Piotr
Wróblewska Anna
Żukowska Jolanta
 
IV h
wych. mgr Paweł Misiorek
 
Andrzejewicz Joanna
Barcewicz Przemysław
Bojdo Barbara
Cimirska Magdalena
Czarny Bartosz
Durlik Marcin
Głądała Wiktor
Hofman Marcin
Jurkiewicz Esterra
Kaflowska Małgorzata
Kazimierski Krzysztof
Lipińska Marta
Majchrzak Michał
Mokrzan Agnieszka
Mucha Justyna
Nowakowski Tomasz
Ostrowicz Kamila
Rodzewicz Anna
Skiba Anna
Skuza Dorota
Smoczyńska Elżbieta
Targowska Anna
Wańkowicz Magdalena
Wieliczko Agata
 
absolwenci z lat ubiegłych:
 
Balewska Małgorzata
Bonczek Aleksandra
Młot Piotr
Rycombel Grzegorz
Sulima Paweł
Wiącek Agnieszka
Rogacka Magdalena
 
2000
 
IV a       
Wych. Arleta Kulczycka
 
Bartoszko Agnieszka
Berny Maja
Boratyn Anna
Brożyna Michał
Don Grzegorz
Durlik Anna
Dymińska Justyna
Gawalewicz Alicja
Jaszcz Magdalena
Joszczuk Antonina
Kaczmarek Bartosz
Kuciel Magdalena
Kutrowska Agnieszka
Matuszak Joanna
Mędrzak Ewa
Motylska Anna
Mucha Łukasz
Myk Marcin
Nowalnicka Ewa
0rłowska Aneta
Pawełka Katarzyna
Pikulski Radosław
Szafrańska Joanna
Szandała Agnieszka
Walo Joanna
 
IV b
wych. Ryszard Norowicz
 
Bańska Katarzyna
Bembnowicz Marta
Bortkiewicz Justyna
Brzeziński Marek
Chałon Wojciech
Duziak Błażej
Galantowicz Magdalena
Grams Katarzyna
Hnat Emilia
Jezierski Łukasz
Kaucz Ewa
Klupa Marta
Kostrowicki Michał
Michalewska Anna
Nocek Łukasz
Nowak Anna
Jakisz Aneta
Piasecka Joanna
Piotrowska Marta
Prokop Małgorzata
Rzepniewska Marta
Rzeźnik Katarzyna
Sebzda Katarzyna
Skura Agata
Stanik Justyna
Srzednicka Monika
Tondel Błażej
Trojan Dominik
Wilk Danuta
Wojtaszewska Małgorzata
Zakrzewska Justyna
Ziełiński Paweł
Zych Anna
 
IVd       
wych. mgr Dorota Stańczyk Pietkiewicz
 
Barszczak Jarosław
Ciastko Remigiusz
Cynkę - Widalis Marta
Chybiński Remigiusz
Danielczyk Ewa
Fojt Maja
Filipiak Milena
Grudzień Małgorzata
Gorczyński Krzysztof
Grzeguszko Magdalena
Jankowski Tomasz
Jasiulis Alicja
Kazuro Maria
Kłobus Małgorzata
Lasek Dariusz
Lodowska Małgorzata
Majchrzycki Łukasz
Mróz Małgorzata
Pilarska Patrycja
Pela Katarzyna
Rasztar Pawet
Rasztar Tomasz
Sikora Anna
Sikorska Małgorzata
Spychała Paweł
Świeboda Michał
Wiśniewska Katarzyna
 
IV e
wych. mgr Maria Astriab
 
Bielecka Ewa
Bogusz Daria
Budzyński Paweł
Bugaj Bartosz
Chęć Marcin
Chudaszek Sebastian
Chorko Krzysztof
Czerw Joanna
Durajczyk Sebastian
Faber Marlena
Flis Artur
Haładaj Justyna
Kamiński Dominik
Karmalita Olga
Kleszko Anna
Korkuś Anna
Langowski Grzegorz
Marciniak Iwona
Mierzwa Magdalena
Pasternak Monika
Pienio Justyna
Pietroń Klaudia
Schmidt Monika
Skrzypczak Agata
Świerzko Anna
Tyndyk Marta
Witka Anna
Ziętek Dorota
Żukowska Justyna
 
IV f
wych. mgr Elżbieta  Grochowska
 
Berus Michalina
Bielecka Marta
Dudziec Anna
Frąckowiak Izabela
Graczyk Aleksandra
Jaworski Piotr
Kołdowska Karolina
Korona Karolina
Kozal Katarzyna
Książkiewicz Dominika
Lipczyński Wojciech
I2.  Majkowska Agata
Matwiejczyk Agnieszka
Mroczyńska Paulina
Myszogląd Agata
Piasecka Joanna
Putkowska Marta
Reczek Agnieszka
Sidorowicz Wioletta
Sobczyk Dorota
Szot Magdalena
Śliwińska Joanna
Święcki Michał
Wawrzyniak Milena
 
IV g
wych. mgr Jolanta  Jackowska
 
Dylewska Ewelina
Baros Jakub
Dojwa Jacek
Gadomski Bartosz
Galewski Paweł
Górny Michał
Kamiński Jakub
Karbowski Tomasz
Kosmyk Robert
Landa Monika
Łukowiak Ida
Manasterska Katarzyna
Miś Magdalena
Mrożek Konrad
Mrożek Marta
Powązki Janusz
Rybiański Mateusz
Skowroń Katarzyna
Wocial Krzysztof
Wójcik Grzegorz
Wroński Krzysztof
Wróbel Adrian
Wysocki Piotr
 
IV h
wych. mgr Marzena  Krejckant
 
Barczyński Łukasz
Bryk Robert
Czarniakowska Agnieszka
Dobrowolska Agnieszka
Gamdzyk Łukasz
Gruszczyńska Marta
Hrycyk Katarzyna
Janowski Patryk
Jasztal Beata
Kalinowski Tomasz
Kurkowiak Marcin
Lipińska Małgorzata
Olszański Waldemar
Orzełek Agata
Płatkiewicz Paweł
Ptak Adrianna
Rejman Dominika
Rutkowski Piotr
Ryczek Tomasz
Smoczyńska Dorota
Sorokanycz Anna
Szczepaniak Aleksander
Śliwiński Robert
Włodarek Jacek
Wodzińska Katarzyna
Woelke Marek
Wróbel Joanna
Witkowski Bartosz
 
Absolwenci z lat ubiegłych
 
Cholewiński Łukasz - 1999
Czajkowska Agnieszka - 1999
Dziergwa Renata - 1999
Jakielaszek Michał - 1999
Janicki Marek - 1998
Kicman Jakub - 1999
Koziarska Sabina - 1999
Osiecka Agnieszka - 1999
Słowik Anna - 1999
Spyra Agnieszka - 1998