2001
 
IV a                               
wych. mgr  Mirosława  Lazar       
 
Balcer  Łukasz               
Brożyna  Anna               
Bujko  Katarzyna               
Fedyk Marcin               
Hładuniuk  Aleksandra       
KaĽmierczak  Justyna               
Kłobuszewska  Urszula       
Kotlarz  Maria               
Kowalczyk  Emilia                
Kurtyka  Barbara                 
Lesiów  Dagmara               
Małaczyńska  Anna               
Marcjoniak  Hanna               
Ma¶lankowska  Joanna        
Paczkowska  Joanna               
Pluta  Ewa                       
Rozmuska  Marta               
Salomon  Łukasz               
Sokołowski  Przemysław       
Szmyd  Edyta               
¦ciszek  Aleksandra               
Szpalerska  Sylwia               
Szymczak  Bartosz               
Wełyczko  Beata               
Wojciechowska  Kamila       
Zielińska  Joanna
Zych  Beata
Żuk  Joanna
 
IV b
wych. mgr Paweł Korneluk       
 
Batinić  Agnieszka
B±kowski  jan
Cegielska  Hanna
Dębicka  Agnieszka
Grzeszczak  Anna
Jarosik  Magdalena
Kałuża  Magdalena
Kaniak  Magdalena
Kowalczykowska Monika
Kozłowska Marta               
Kuleszczyk Marta               
Lenartowicz  Magdalena
Lewandowska  Magdalena
Mucha  Kamila
Niżnik  Kamila
Przystał  Dawid       
Reizer Łukasz
Szmagaj  Aneta       
Szybińska  Karolina
Tomaszewska Joanna
Warlikowski  Marek
Wi¶niewska  Agnieszka
Wójcik  Michał
Wruk  Karolina
Zegan  Łukasz
Ziółkowska  Aleksandra
 
IV d                                       
wych. mgr Barbara  Lekarczyk               
 
Bieszczad  Bartosz                       
Bock  Katarzyna                       
Borowy  Joanna                       
Cygańczyk  Anna                       
Gnyp  Joanna                       
Gołębiowska  Anna
Grudzińska  Edyta                       
Jakóbczyk  Hanna                       
Jankowska  Agnieszka               
Janusz  Dorota                       
Ja¶niowska  Magdalena               
Kajetanowicz  Milena                       
Kaniasty  Anna                       
Kiełbasa  Anna                       
Knuth  Beata                               
Kundera  Weronika                       
Nowak  Malwina                       
Olech  Edyta                               
Olejniczak  Kamila                       
Pietrusiak  Monika                       
Słabik  Agnieszka                       
Stachelska Katarzyna                       
Trembicka  Joanna                       
Walewicz  Agata                       
Żukrowska  Anna       
 
IV e
wych. mgr Dorota  Janiszewska
 
Br±¶  Ewa
Chlewicka  Anna
Chlewska  Dagmara
Cisowska  Sylwia
Cybulska  Agnieszka
DruĽga  Katarzyna
Dwornicki  Przemysław
Fijoł  Marcin
Gł±bska  Magdalena
Góra  Magdalena
Kuna  Piotr
Latuszek  Adam       
Lepszy  Łukasz
Litwiński  Łukasz
Mika  Marta
Mosz  Agnieszka
Marciniak  Marcin
Piętos  Iwona
Piekarz  Monika
Pławińska  Joanna
Stawicka  Marta
Stolarski  Michał
Stryjska  Małgorzata
Strzałek  Agnieszka
Topczewski  Jędrzej
Wróblewska  Kamila
Wilczyńska  Gabriela
WoĽniak  Anna
Wytrykus Maciej
 
IV f                               
wych. mgr Jerzy Kołodziej       
 
Białkowska  Katarzyna       
D±browski  Marcin               
Fuskas  Justyna               
Hauer  Karina               
Jaworska  Joanna               
Johanik  Dariusz               
Kamińska  Aleksandra       
Koba  Tomasz               
Łazarczuk  Magdalena       
Muzyka  Łukasz               
Narkiewicz  Ewa               
Nowicka  Magdalena               
Niemczyk  Jan               
Nowakowska  Monika               
Płatek  Mariusz               
Prucnal  Marta               
Rachuba  Magdalena               
Rudnik  Łukasz               
Samsoniuk  Natalia               
Szymański  Marek               
Toma¶  Agnieszka               
Wróblewska  Marta               
Wocial  Karol                       
Walczak  Michał               
Wielkopolska  Agnieszka       
Woydyłło  Tomasz
Żurek  Anna
 
IV g
wych. mgr
 
Bajko Anna
Bednarski  Michał
Brzeziński  Daniel
Czernuszewicz  Bartosz
Dendura  Marek 
Duda  Magdalena
Fenc  Sebastian       
Gniazdowski  Artur
Goł±b  Grzegorz
Jaszczyńska  Jowita
Kociszewska  Anna
Kusza  Łukasz
Kostowski  Michał
Kuczyński  Michał
Ło¶  Magda
Mech  Andrzej
Mielnikiewicz  Sławomir
Mizdra  Łukasz
Pałdyna  Dominika       
Piłat  Łukasz       
R±czka  Damian
Sitkowski  Grzegorz
Szarpak  Baretosz
Wareńczuk  Aleksandra
Zachara  Marzena
 
IV h                                       
wych. dr Mariola KuĽmicka - Mazurek
 
Danicka  Paulina                       
D±bski  Marek                       
Dusza  Krzysztof                       
Ganczarek  Krzysztof                       
G±sior  Konrad                       
Grodecka  Magdalena                       
Grzymajło  Michał                       
Hadry¶  Mariola                       
Hruszowiec  Krzysztof                       
Jany  Szczepan                       
Jopkiewicz  Agnieszka
Józefiak  Jakub
KuĽmicka  Emilia
Mazurczyk  Agnieszka
Misiek  Michał
Mi¶kiewicz  Barbara
Mrozek  Damian
Okapa  Marta
Pędziwiatr  Anna
Płatkiewicz  Tomasz
Rokita  Aleksandra
Wachał  Przemysław
Wardęga  Artur
Witkowski  Robert
Wypych  Anna
Zięba  Wiktoria
 
absolwenci z lat ubiegłych:
 
Gaweł  Andrzej   -  2000r.               
Misieczko Mariola          -  1994r.
Ochocińska  Karolina - 2000 r.
Pawełczyk Aleksandra - 2000 r.
Pazera  Anna  -  2000 r.
Soja  Tomasz  -  2000 r.
Weryk  Marcin  -  2000 r.
Wieczerzak  Piotr  -  2000 r.
Włodarczyk  Krzysztof  -  1999 r.
 
2002
IV a                               
wych. mgr Anna  Zielińska       
 
Brożyniak  Bruno               
Bryja  Joanna               
Chojaczyk  Łukasz               
Dyk  Justyna                       
Dziedzic  Maja               
Grecki  Adam               
Hućko  Dorota               
Kleszcz  Sebastian               
Kruszelnicka  Magdalena       
Kupsik  Kinga               
Łojewska  Katarzyna               
Maleszka  Monika               
Matuszko  Alicja               
Michalak  Marta               
Michalczyk  Sławomir               
Mrożek  Katarzyna               
Olejniczak  Magdalena       
Piekarek  Michał               
Polaszek  Paweł               
Sieradzka  Agnieszka               
Smolarek  Dorota               
Tylikowska  Aleksandra       
Wójcicka  Dorota Justyna       
Zienkiewicz  Maria
 
IV b       
wych.        mgr Agnieszka  Tomczyk       
 
Bednarek  Przemysław
Ćwikła  Joanna                       
Dębowska  Sylwia
Gardyza  Agnieszka
Grabowska  Marta
Jarosińska  Magdalena
Kamiński  Michał
Maga  Joanna
Majczyna  Anna       
Olender  Kamil
Pasierbski  Michał
Płocka   Anna
Stępień  Magdalena
Stróżańska  Katarzyna
Taraszczuk  Marcin
Tomasik  Karolina
Weber  Grażyna
Wilkowska  Justyna
Wojciechowska  Agata
Wojciechowski  Jacek       
Wojnarowicz  Katarzyna
Wojtasik  Urszula
Woydyłło  Agnieszka
 
IV d                               
wych. mgr Katarzyna Gietner       
 
Babczyńska  Anna               
Bartoszek  Marcin               
Borimeczkow  Marek               
Bukowska  Agnieszka               
ielecka  Marta                       
zę¶cik  Marta                       
Dominas  Agata                       
Dudkowiak  Kinga               
Gorczyca  Barbara               
Grzegorek  Urszula               
Haromszeki  Marta               
Hofbauer  Magdalena               
Jachowicz  Malwina               
Karwat  Ewa                       
Kapu¶cińska  Agata               
Kokot  Urszula                       
Konieczna  Magdalena               
Krajewska  Urszula               
Kryzar  Aleksandra               
Łożyńska  Marta                       
Olszewska  Ewa                       
Onuprejczyk  Katarzyna               
Osipowicz  Hanna               
Sus  Paweł                       
Szydełko  Sławomir               
Tomczyk  Julia                       
Żarska  Inana
 
IV e
wych. mgr  Beata Kozerawska
 
Bartkowiak  Ewa
Bogucki  Maciej
Burdynowska  Katarzyna
Ćwikła  Małgorzata
Getler  Paweł
Gołębiowska  Anna
Gołębiowska  Monika
rabiec  Małgorzata
Grabska  Katarzyna
Hrycyk  Małgorzata
Janczur  Anna
Januszkiewicz  Tomasz
Kamiński  Krzysztof
Ko¶nikowska  Małgorzata
Marchewka  Piotr
Maskiewicz  Małgorzata
Morański  Wojciech
Obuchowski  Krzysztof
Onufer  Mariusz
Smolarek Marzena
Staszak  Wiktoria
Szczepańska  Kamila       
Szerwerska  Agata
Warowny  Marcin
Waszkiewicz  Michał
Żabski  Rafał
 
IV f       
wych. mgr Barbara Wojtowicz
 
Bednarkiewicz  Anna                       
Glubiak  Małgorzata                       
Górska  Monika                               
Kalinowska  Agnieszka                       
Kamyk  Ewa                               
KaĽmierczak  Maciej
Księżarczyk  Dawid
Mrożek  Michał
Słota Katarzyna
Sokołowski  Radosław
Szewczyk  Mateusz
Tomczyk  Iwona
Wilczyński  Michał
Witczak  Mateusz
Żurek  Tomas
Żółkiewicz  Gabriela
 
IV g                                       
wych. mgr Antonina  Juszkiewicz       
 
Bielaszewski  Tomasz                       
Bronowicka  Agnieszka                       
Chowaniec  Piotr                               
Czuczos  Wasylis                               
Górska  Anna                               
Jankowski  Piotr                               
Jaworska  Joanna                       
Krajewska  Urszulaa                       
Musiał  Rafał                               
Ostrowska  Monika                       
Paluch  Patrycja                               
Pękala  Mateusz                               
Przewłocki  Wojciech                       
Rytwiński  Kamil                               
Słomski  Kamil                               
Treffler  Marcin                               
Treffler  Rafał                               
Wielkoszyńska  Marcelina                       
Wojciechowska  Renata                       
Zachara  Marzena                       
Z±bek  Katarzyna
 
IV h                       
wych. mgr Rita Wróbel- Sinha       
 
Bigosiński  Tomasz
Cz±stka  Tomasz
Gnot  Agnieszka
GoĽdziaszek  Łukasz
Hawryliszyn  Jan
Jankowska  Elżbieta
Jany  Dorota
Kolis  Jacek
KuĽmicka  Justyna
Majewski  Piotr
Mech  Rafał
Pacuła  Paulina
Pisarek  mateusz
Połetek  Małgorzata
Sekrecka  Agata
Szpila  Tomasz
Szydłowski  Maciej
Tr±ba  Agnieszka
Tukendorf  Artur
Tukendorf  Kamil
Zimny  Joanna               
Zygmunt  Artur
 
absolwenci z lat ubiegłych:                       
 
Chałupniczak  Małgorzata - 2000r.               
Grodzicka  Joanna        - 2001r.               
Ilecki  Paweł                - 1997r.               
Janiak  Michał                - 2001r.               
Kruczek  Paweł                - 2001r.               
Miernik  Karolina                - 2001r.               
Podolan  Grzegorz        - 2001r.               
Piekarek  Paweł                - 2001r.               
Rudnik  Marcin                - 2000r.               
Roszczak  Aneta                - 1992r.               
Rusin  Joanna                - 2001r.
Suszczyński  Tomasz        - 2001r.
 
Nowa  matura
 
Bakuliński  Grzegorz       
Chołody  Łukasz
Kawalec  Grzegorz
Markowska  Barbara
Pompa  Łukasz 
Stańko  Agnieszka
Rycombel  Krzysztof
Trawiński  Michał
Wierciński  Jan
Zatwarnicka  Marta
 
2003
 
klasa IV a               
wych. mgr  Katarzyna  Ampuła       
 
Adamek  Łukasz               
Alfawicka  Anna               
Armatys  Kamila               
Biajgo  Kamil               
Burdynowska  Magdalena               
Ciesielski  Mateusz               
Don  Dorota               
Dworecka  Dagmara               
Golubska  Agnieszka               
Jędrych  Robert               
Klimowski  Michał               
Krzemińska  Paulina               
Kurbel  Katarzyna               
Kut  Joanna               
Migniewicz  Łukasz               
Ogonowski  Bartłomiej               
Osial  Renata               
Paczkowska  Iwona               
Pakuła  Małgorzata               
PaĽdziora  Tomasz               
Pielichowski  Juliusz               
Pier¶cińska  Anna               
Płatacz  Kinga               
Ryczek  Michał               
Ryż  Ewelina               
S±siada  Arkadiusz               
Stachowska  Justyna               
Teodorczyk   Marta               
Turkiewicz  Damian               
Wesołowski  Krzysztof               
Winiarski  Łukasz               
Zboralska  Ewa       
 
klasa IV b       
wych. mgr Bożena  Grzesiak
 
Barcz  Dagmara
B±k  Katarzyna
Bryk  Anna
Bugryn  Anna
Dlouchy  Klaudia
Flis  Agata
Galantowicz  Hanna
Jasińska  Joanna
Jaworska  Dorota
Kasprzycki  Krzysztof
Kidoń  Wojciech
Kilanowska Aleksandra
Kołodziej  Damian
Kopka  Agnieszka
Krygowska  Anna
Ksi±żkiewicz Ewelina
Kwapińska  Anna
Ławniczak Tomasz
Marszalski  Maciej
Mejer  Tomasz
Popińska  Patrycja
Prasał  Paulina
Przekwas  Małgorzata
Remian  Ewelina
Smoła  Sylwia
Sołtys Ewelina
Szymańska  Monika
Talerzak  Michał
Turowicz  Gabriela
Wi¶niewska  Marta
Wolska  Karolina
Wójciak  Michał
Zielińska  Anna
 
klasa IV d               
wych. mgr Grzegorz  Pluciński       
 
Bzowa  Ewelina               
Druzga  Adrian               
Duda  Krzysztof               
Endel Ragis  Michał               
Ferenc Stanisław               
Fr±k  Paweł               
Grygajtis  Aleksandra                
Hołubowicz  Michał               
Jankowska  Joanna               
Jarosiewicz  Katarzyna               
Kusz  Małgorzata                
Lech  Anna                
Muszyńska  Monika               
Ochociński  Dominik                
Piłat  Iwona               
Piskurska  Małgorzata                
Romaniuk  Magdalena               
Rystok  Izabela                
Solnica Sylwia                
Staniszewski  Michał                
Szczepaniak  Małgorzata                
Terlecki  Przemysław               
Topa  Agnieszka               
Tybel  Maciej               
Zielińska  Monika               
Złotorzycka  Kamila                
Żuklińska  Emilia
 
klasa IV e               
wych. mgr Mirosława Lazar
 
Alichniewicz  Alicja
Bilińska  Agnieszka
Bojkiw  Edwina
Borejko  Beata
Charko  Karolina
Cieciera  Marek
Ciechanowski  Sebastian
Czereucho   Katarzyna
Derbisz  Maciej
Dobrzański  Rafał       
Dziobak  Ewa
Grabowski  Bartosz
Grzegorczyn  Paulina
Imianowska  Patrycja
Jagielnicka  Urszula
Janusz  Malwina
Jelonek  Elżbieta
Jopkiewicz  Marzena
Kalembkiewicz  Piotr
Kusak  Dominika
Lipiński  Michał
Moczyńska  Małgorzata
Mróż  Beata
Noworolska  Alicja
Paj±kiewicz  Monika
Pomykała  Stanisław
Pyziołek  Adam
¦migielska  Alicja
Szpala  Anna
Wencel  Joanna
Wilczak  Magdalena
Wrona  Piotr
Zarzycka  Katarzyna
 
 
klasa IV f               
wych. mgr Elżbieta  Matusiewicz       
 
Borycka  Malwina               
Chybińska  Magdalena               
Dragan  Anna               
Janusz  Magdalena               
Junatowska  Agnieszka               
Jurek  Katarzyna               
Kilimnik  Joanna               
Kołodziej  Magdalena               
Komorek  Piotr               
Krzysztoń  Agnieszka               
Kucypera  Małgorzata               
Lewandowski  Dawid               
Łukaszek  Dorota               
Markiewicz  Łukasz               
Mierzwa  Grzegorz               
Ornarowicz  Ewa               
Pietrusiewicz  Monika               
Rumianowska  Natalia               
Sikora  Marta                
Stankiewicz  Sylwia               
Szymczak  Julia               
¦migoń  Agnieszka               
Urbańska  Urszula               
U¶cinowicz  Dagmara               
Wi¶niewska  Patrycja               
Wodecki  Przemysław
Ziarkowski  Michał
Żak  Dominika
 
klasa IV g
wych. mgr  Edward  Rutkowski
 
Bana¶  Tomasz
Borowczyk  Anna
Ćmielewski  Bartłomiej
Grzesiczak  Grzegorz
Kasprzak  Tomasz
Kowalczyk  Dorota       
Kukla  Grzegorz
Kurjato  Monika
Kwiecień  Krzysztof
Lasmanowicz  Piotr
Markowski  Tomasz
Mazur  Bartosz
Nowak   Krzysztof
Pluta  Przemysław
Reciak  Patrycja
Rogoziński  Bartosz
Szalek  Radosław
Szczap  Maria
Szymańska  Sylwia
Warga  Michał
Wasik  Marianna
Watras  Łukasz       
Włodarczyk  Damian
Z±bek  Paulina
Żurawka  Alina
 
klasa IV h       
wych. dr Irena  Podgórska       
 
Akutko  Łukasz               
Cichoń  Beata               
Czarnecki  Rafał               
Gawor  Tomasz               
Izbicka  Paulina               
Jastrz±b  Monika               
Józefowicz  Arkadiusz               
Kociuba  Łukasz               
Kozłowski  Karol               
Kucharski  Jacek               
Kukla  Urszula               
Litwińska  Małgorzata               
Lukierski  Robert               
Maćkowiak  Stanisław               
Nik¶cin  Karol               
Nowakowski  Piotr               
Olufowobi  Maria               
Płocka  Dorota               
Ratułowski  Jakub
Roszak  Rafał
Rusiński  Marcin
Sobas  Joanna
¦witalski  Krzysztof
Urbaniak  Justyna
Wasiewicz  Dagmara
Wołodko  Grzegorz
Żarnecki  Piotr
 
absolwenci z lat ubiegłych
 
Biały  Marta                  - 2002 r.
Bukowski  Tomasz          - 2002 r.
Cyga  Weronika                  - 2002 r.       
Flak  Anna                 - 2002 r.
Graczyk  Marta                  - 2001 r.
GuĽla  Ida                - 2002 r.
Jurkiewicz Anna                  - 2002 r.
Konstanciak  Kamila        - 2002 r.
Koselski  Marcin                 - 2002 r.
Litwińska  Joanna          - 2002 r.
Kuba  Piotr                  - 2002 r.       
Małecki  Łukasz                 - 2002 r.
Pacholski  Adam          - 2002 r.
Sobczak  Marcin          - 2002 r.
Stadnik  Paweł                  - 2002 r.
Szalewicz  Tomasz         - 2002 r.
Wieczorek  Paweł         - 2002 r.
Wilczak  Grzegorz          - 2002 r.
 
EGZAMIN  DOJRZAŁO¦CI przy DOLNO¦LˇSKIM KURATORZE O¦WIATY
STYCZEŃ 2004
 
ABSOLWENCI
 
Dobrzański  Rafał                - 2003r.
Flak  Anna                - 2002r.
Małecki  Łukasz                - 2002r.
Piłat  Iwona                - 2003r.
Romaniuk  Magdalena        - 2003r.
Wesołowski  Krzysztof        - 2003r.
 
2004
 
klasa IV a        
wych. mgr Joanna  Inglot       
 
Alfawicka  Małgorzata       
Ciszek  Albert       
Ćwikła  Rafał       
Durak  Maciej       
Izydorczak  Kamil       
JuĽwiak  Łukasz       
Kicia Natalia       
Kucharczyk  Anna       
Litwiński  Andrzej       
Maciejewska Klaudia       
Mech  Marek       
Michurski  Krzysztof       
Misiek Łukasz       
Oknińska  Aleksandra       
Opałka  Agnieszka       
Orzeł  Karolina       
Ostropolski  Krzysztof       
Paluszkiewicz  Tomasz       
Pilak  Dominika       
Pol  Ewa       
Rakowicz  Natalia       
Rogula  Agnieszka       
Sitek  Anna       
Sroga  Paulina       
Trojanowski  Krzysztof       
Tyła  Daria       
Wankiewicz  Igor       
Wiewiórko  Weronika       
Wi¶niewska  Agnieszka       
Woch  Tomasz       
Wolski  Jan
 
klasa IV b       
wych. mgr Beata  Opala
 
Bigiel  Piotr               
Borysiak  Joanna
Dobosz  Karol
Domagała  Bernadetta
Dzieciniak  Katarzyna
Janiak  Agata
Jarosz  Maria
Kaczor  Michalina
Kazimierczak  Monika
KaĽmierczak  Dorota       
Kołodziej  Iwona
Korzonkiewicz  Zuzanna
Krawczyk  Monika
Krawiec  Marta
Kurjato Agnieszka
Leszczyk  Marcin
Macioch  Daria
Michniewska  Małgorzta
Murczkiewicz  Gabriel
Ottenbreit Wioletta
Oziembłowska  Dorota
Piorun  Marta
Pióro  Iwona
Piskorska  Izabela
Przebierała  Michał
Skolimowska  Paulina
Skwara  Paulina
Studzińska  Anna
Suszczyński  Marcin
Szegda  Linda
Walko  Weronika
Zienkiewicz  Grzegorz
 
klasa IV d        
wych. mgr  Gzegorz Pluciński       
 
Adamczyk  Katarzyna       
Chołody  Marcin               
Ciarczyńska  Arleta       
D±bkiewicz  Agnieszka       
D±browska  Magdalena       
Drechny  Karolina       
Gawlicka  Monika       
Gleń  Bartosz       
Głuszek  Beniamin       
Hetman  Magdalena       
Kędziora Małgorzata       
Kuba  Elżbieta       
Kuchowicz  Natalia       
Kurpik  Marlena       
Krzyżanowski  Paweł       
Lewandowski  Marcin       
Ładny  Adam       
Mielnik Giezek  Agnieszka       
Mróz  Justyna       
Raszewska  Katarzyna       
Sek¶cińska  Katarzyna       
Siecla  Karol       
Smutek  Kamila       
Stamburska  Katarzyna       
Stawiński  Łukasz       
Stefaniszyn  Dorota       
Steller  Karol       
Styburska  Justyna
Szydełko  Ewelina
Urban Andrzej
Wojciechowski  Jakub
Wojdyła  Dorota
Wszołek  Magdalena
 
klasa IV f               
wych. mgr Urszula  Pawlak       
Adamczak  Anna               
Anisimowicz  Agata               
Buczek  Karolina
Chrobot  magdalena
Czewżyk  Bogusław
Duraj  Agata
Gajec  Monika
Gazda Marcin
Grabiński  Mariusz
Hajdamwicz  Konrad
Janikowska  Dorota
Jeziorska  Marta
KaĽmierczak  Ewa
Kopeć Natalia
Ko¶cielska  Anna
Krajewska  Julita
Lejman Ilona
Matyjaszek Malwina
Prymo  Magdalena
Rarok  Ewelina
Rudnik Paweł
Suppan  Anna
Szalast  Zuzanna
Tondel  Mateusz
Walczyńska Patrycja
Wilczyńska  Marta
Wojciechowicz  Rafał
 
klasa IV g               
wych. mgr Stanisław  Hermanowski
 
Barczyński  Piotr               
Bartkowska  Olga               
Cynke Widalis  Michalina               
Czaplicka  Marta               
Danicki  Rafał               
Fatyga  Piotr               
Garliński  Roman               
Giniewicz  Andrzej               
Góra  Szymon                                   
Haładaj  Mateusz               
Jastrzębski  Tomasz
Karst  Łukasz
Kordal  Piotr
Malinowski  Artur
Matiaszów  Krzysztof
Mazur  Michał
Michułka  Łukasz       
Mech  Monika
Napiontek  Małgorzata
Pacholik  Paweł
Pasalska Najdek Karolina
Sokołowski  Michał
Szatkowska Anna
Szawłowski  Paweł
¦ciana  Emilia
Widawski Michał
 
 
klasa IV h
 
wych. mgr Marzenna  Krejckant
 
Barczyk  Piotr
Bęben  Paweł
Bialik  Łukasz
Gruszkiewicz Justyna
Hruszowiec  Adam
Jażdżyk  Marta
Karbowski  Krystian
KaĽmierczak  Katarzyna
Kozłowski  Grzegorz
Kozłowski  Michał
Krawczyk  Beata
Labut  Michał
Malesa  Maciej
Maziarz  Monika
Mirecki  Tomasz
Olek  Rafał
Pustuła  Wioletta
Putyra  Piotr
Safaryn  Michał
Szarpak  Maciej
Tracz  Michał
Wieczorek  Michał
Wojciechowska  Anna
Zabłocka  Marzena
Ziętek  Agnieszka
Ziętek  Arkadiusz
Zimny  Jarosław                
 
absolwenci  z lat ubiegłych
 
 
Dzitkowska Anna - 2003 r.
Grabiec Małgorzata- 2003 r.
Kowalska  Anna        - 2003 r.
Krysztoforska Katarzyna - 1998(kuratorium)
(Kozłowska)
My¶lak  Beata 2003 r.
Podgórski  Rafał 2000 r.
Strojec Marzena 1996 r.( kuratorium )
(Mazur)
Walusiński Sebastian 2002 r.
 
2005
 
klasa  III a                       
wych. mgr Anna  Zielińska
 
Chudy Marek
Ciesiołkiewicz Barbara
Danicka Urszula
Dudek Agata
Dudzik Karolina
Fresel Agnieszka
Himmel Marcin
Janiak Anna
Kałuża Anna
Klimek Wojciech
Korzeniowska Ewa
Kowalów Katarzyna
Kuczyńska Urszula
Kuliński Wojciech
Łomejko Jarosław
Majak Aleksandra
Matuszczyk Kamil
Mikołajczyk Anna
Munia Kamil
Pałczyńska Danuta
Polański Mateusz
Pora Ewa
Smolarczyk Miłosz
Szczepańska Joanna
Tarnowska Agnieszka
Terlecka Joanna
Trojnar Ewelina
Zator Paulina
 
klasa  III b
wych. mgr Barbara  Szczupak
 
Bajko Adam
Bancewicz Aleksandra
Bielecka Paulina
Brożyna Anna
Gaczyńska Anna
Górska Anna
Grondkowska Magdalena
Gronostajski Marek
Guła Anna
Ilnicka Magda
Jacykowska Marta
Kłodowska Iwona
Kosińska Aleksandra
Lewandowska Dorota
Łesak Aneta
Mickiewicz Marta
Misztal Aleksandra
Nowacki Norbert
Panek Agata
Ruchlewicz Katarzyna
Sierpińska Katarzyna
Sładek Agnieszka
Stosiek Sabina
Szczurek Rafał
Widelak Justyna
Winiarska Małgorzata
Witczak Joanna
Zatoka Kamila
Zielińska Marcela
Zimkowska Justyna
 
klasa  III c                       
wych. mgr Maria  Astriab
 
Anders Alicja
Biernaczyk Ada
Bobik Marcin
Duszak Anna
Dworzyńska Natalia
Gędłek Jacek
Gil Mateusz
Granat Sandra
Haubitz Marita
Kalinejko Elena
Kochman Katarzyna
Krysiak Małgorzata
Kulpa Julita
Kwieciński Tomasz
Mateusiak Anna
Meres Małgorzata
Nitek Anna
Otta  Mateusz
Purczyński Marek
Reczulska Anna
Rusiecka Magdalena
Sowiar Kamila
Szukalski Maciej
Szuszkiewicz Tomasz
¦wi±ć Magdalena
¦witoń Marta
Warych Agata
Zachara Marek
 
klasa  III d
wych. mgr  Katarzyna  Gietner
 
Balcerzak Paulina
Biniak Klaudyna
Chłopek Mateusz
Chmiel Tomasz
Dorobek Magdalena
Fiebig Kinga
Gajek Joanna
Głowacz Wojciech
Gronkiewicz Michał
Hutnik Małgorzata
Kaca Karol
Kaniewska Karolina
Karasińska Paulina
Kilarska Edyta
Krawczyk Beata
Ku Karolina
Małys Edyta
Motyka Grzegorz
Możejko Aleksandra
Sarata Paula
Sierlecka Alicja
Sochacki Bartłomiej
Staszyszyn Beata
Szyluk Aleksandra
Ucinowicz Inga
Wiktor Izabela
Wojtasik Monika
 
klasa  III e                                  
wych. mgr  Dorota  Janiszewska
 
Adamska Marta
Bednarska Anita
Bielat Oliwia
Bohdziewicz Marcin
Czerwińska Aleksandra
F±fara Marcin
Głuch Albert
Górska Izabela
Grzysiński Grzegorz
Horbacz Konrad
Ilnicka Paulina
Jabłonka Radosław
Jabłoński Emil
Kehl Anna
Marcinkowska Ewa
Mikulczyńska Joanna
Nowak Szymon
Nowak Katarzyna
Owsianko Szymon
Pelczar Elżbieta
Rogaczewska Marta
Sobieraj Kamila
Suropek Ewelina
Szulc Justyna
Tokarska Ewa
Urbaniak Paulina
Wawryszuk Marta
Zadka Malwina
Ziętek Aleksandra
Żółtański Piotr
 
klasa  III f
wych. mgr Janusz  Ko¶cik
 
Bielecki Karol
Cielińska Joanna
Dziekan Patrycja
Eljasiak Marek
Figiel Agnieszka
Franz Ewa
Grzymajło Agnieszka
Gulewicz Robert
Hryńków Anna
Jarz±bek Agnieszka
Jasińska Małgorzata
Jurkiewicz Łukasz
Kesler Bartosz
Kłym Magda
Kocoń Paweł
Kokora Katarzyna
Kowalewski Maciej
Libura Paweł
Markowski Jacek
Mech Grzegorz
Nowakowski Dariusz
Ochała Aleksander
Przybysz Grzegorz
Sobieraj Łukasz
Sołtys Dawid
¦miechowski Mateusz
¦miechowski Michał
Trzciński Konrad
Tyszkiewicz Paulina
Węglarz Katarzyna
 
klasa  III g                                       
wych. mgr Karina Mularczyk Sawicka
 
Benka Marcin
Biernacki Piotr
Czajkowski Artur
Czubat Adam
George Piotr
Grabowski Łukasz
Jermolenko Marta
Kaflowski Bartłomiej
Kulikowski Arkadiusz
Kupczak Hubert
Kwolek Tomasz
Pala Maciej
Panachida Paweł
Penczak Łukasz
Półtoraczyk Tomasz
Puchała Dariusz
Sobczak Mariusz
Sokołowski Bartosz
Solatycka Justyna
Sosnowski Kamil
Stach Wojciech
Stryjczak Adrian
Szklanko Tomasz
Szota Paulina
Szuba Maciej
Trzeciak Paweł
Wasilewski Łukasz
Wieruszewski Łukasz
Wójcicki Jarosław
Z±bek Adam
Żelazowski Paweł
 
klasa  III h
wych. mgr  Julita  Wawrzyniak
 
Blumczyński Bartosz
Bła¶ Maciej
Brzeziński Patryk
Bukowski Krzysztof
Cegła Marcin
Durak Katarzyna
Gołębiowski Jakub
Grabski Dominik
Gregorczyk Dawid
Grzebinoga Anna
Jach Anna
Jasiński Tomasz
Kluz Anna
Kułakowski Michał
Małachowski Grzegorz
Pienio Bartosz
Pudłowski Michał
Rerak Alina
¦witalski Stanisław
Szymkiewicz Bożena
Wilk Natalia