Europejski Dzień Języków 2017

DSC_8075We wtorek 26 września świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Zespół nauczycieli języka angielskiego zorganizował turniej językowy dla klas II. Drugoklasiści rywalizowali ze sobą w 8 multimedialnych konkurencjach, m.in. za pomocą smartfonów walczyli z quizem wiedzy o językach w aplikacji Kahoot; poszukiwali ukrytych na terenie szkoły kodów QR, które skanowali smartfonami i zgadywali idiomy na podstawie ilustracji; prezentow24068198_2016696508618464_7683216805625445164_nali swoje spoty promujące naukę języków; łamali sobie języki na angielskich językołamaczach; plotkowali po angielsku; popisywali się znajomością europejskiej muzyki i filmów.

Zwyciężyła klasa IIA, na miejscu drugim uplasowała się klasa IIC, a trzeci na podium byli uczniowie z IIB. Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia w naszej galerii

Ten wpis został opublikowany w kategorii HomePageNews. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.