Dzień przedsiębiorczości w praktyce

26 kwietnia 12 uczniów naszej szkoły brało udział w Dniu przedsiębiorczości. Byli to uczniowie z klasy 1a (Tempol Helena), 1b (Zdziarska Marianna) i 1c (Szandrocho Julia, Pawlak Szymon, Kulej Angelika, Machała Weronika, Jurga Małgorzata, Bąk Aleksandra, Widła Iza, Duda Paulina, Piasecka Weronika i Ilecka Martyna).

Nasi uczniowie udali się do różnych firm ( Tauron, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernicy, Gabinetu Weterynaryjnego, Kliniki Dental, Caldo-izolacja, Fundcji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i innych) i obserwowali oraz uczestniczyli w pracach wykonywanych przez pracowników na konkretnym stanowisku. Uczestnicy DP zgodnie stwierdzili, że tego typu akcja pozwalająca na zetknięcie się z prawdziwą pracą jest bardzo cenna, a zdobyte doświadczenie pomaga w weryfikacji planów na przyszłość.

Wszystkim konsultantom serdecznie dziękujemy za umożliwienie uczniom odbycia stażu w firmach.