Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące
nr I we Wrocławiu im. Danuty Siedzikówny "INKI" jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

LISTY GRATULACYJNE

21 listopada - Konsultacje i Zebranie RR!!!

Zgodnie z rocznym harmonogramem, 21 listopada w godz. 17.00 do 18.30 organizujemy konsultacje dla Rodziców uczniów klas I-III.

Zebranie RR odbędzie się w tym samym dniu w godz. 17.30-18.15 w czytelni biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszamy.

Dodano: 16.11.17

Projekt - Czytaj.pl w Jedynce!!!

Miło mi jest poinformować Państwa, ze ruszył ogólnopolski projekt CZYTAJ.PL.
Szczegóły w zakładce - Projekty oraz w Librusie.
Warto czytać!

Dodano: 06.11.17

Projekt unijny - "Matematyczne eksperymenty..." juz ruszył!

W Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Danuty Siedzikówny „Inki” we Wrocławiu realizowany jest projekt "Matematyczne eksperymenty – poprawa jakości nauczania matematyki w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych w Gminie Wrocław”. Projekt realizowany jest od 1 września 2017 roku do 30 czerwca 2019 roku. Szczegóły realizacji projektu znajdują się pod poniższym linkiem: https://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/matematyczne_eksperymenty/o-projekcie.

Dodatkowe informacje znajdziecie w zakładce - Projekty LO I .

Dodano: 06.11.17

KOLEJNY WIELKI SUKCES SZCZYPIORNISTEK z JEDYNKI!!!

Gratulacje dla szkolnych szczypiornistek, które wygrały wczoraj XIII Memoriał Janusza Kozłowskiego organizowany przez LO nr III we Wrocławiu!!!
Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Grześnik z klasy II e.
A oto zwycięski skład reprezentacji: N.Grześnik, A.Gudek, P.Grabowska, P.Krupka, A.Pawlos, P.Pelikan, E.Winiewska, A.Nowak, L.Korzeniowska, N.Petka, M.Skolimowska.
Podziękowania dla prof. Tomasza Pieniążka.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dodano: 30.05.17

Kolejny Sukces!!!

Miło mi jest poinformować,że uczennica klasy II Katarzyna Drelichowska  zajęła pierwsze miejsce w powiatowym konkursie na reportaż o Wrocławiu, w ramach IX projektu MAGNUM PRAEMIUM WRATISLAVIAE.
Kasi serdecznie gratuluję i  życzę dalszych sukcesów.
Z poważaniem,

Dodano: 11.04.17

I STUDENTKA w JEDYNCE!!!

Mamy kolejnego studenta a raczej studentkę! Matylda Makowska z klasy II zajęła  pierwsze miejsce na X Festiwalu Piosenki Angielskiej, zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące nr XI we współpracy z Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu. Matylda zdobyła nagrodę główną, którą jest indeks na wybrany kierunek studiów w Wyższej Szkole Filologicznej z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów.
Brawo!!!

Dodano: 09.04.17

Pierwszy Student w Jedynce!

Z wielką radością i dumą informuję, że

Andrzej Kotkowski

uczeń klasy III został laureatem Olimpiady Medialnej w Warszawie i  otrzymał indeks na dziennikarstwo i komunikację wizerunkową.

Gratulujemy Andrzejowi sukcesu i determinacji w dążeniu do celu. Na maturze w maju życzymy "połamania piór".

Dodano: 29.03.17

Sukces koszykarek z Jedynki!

Wielkie gratulacje dla naszych koszykarek za zajęcie III MIEJSCA w finałowym Turnieju Gry w koszykówkę Licealiady strefy wschód.
Skład drużyny koszykarskiej: Natalia Grześnik, Elżbieta Winiewska, Aleksandra Pawlos, Anna Nowak
Laura Korzeniowska, Natalia Petka, Roksana Kumór, Paulina Grabowska, Monika Skolimowska
Agata Gudek, Paulina Krupka i Sara Krzywińska.

Dziękujemy także nauczycielom wychowania fizycznego!

Dodano: 11.01.17

Stypendium PRM dla maturzystki Basi Piesiak!

Z radością informuję że 29 listopada z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka Barbara Piesiak odebrała dyplom potwierdzający przyznanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Basi życzymy  determinacji  i sukcesów oraz realizacji założonych celów. Jesteśmy z Ciebie dumni.
W imieniu RP,

Dodano: 02.12.16