KONKURS MATEMATYCZNY!

Krajowy Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Matematyka bez granic” zaprasza uczniów do udziału w XXVI edycji konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczone są na stronie internetowej http://www.mbg.uz.zgora.pl/.

Dodano: 27.11.14

STUDNIÓWKA 2015 - wpłaty!!

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Na prośbę

Rodziców z Komitetu Organizacyjnego Studniówki 2015 uprzejmie przypominam, że 12 grudnia b. roku mija termin dokonywania wpłaty II raty opłaty na studniówkę.

Wpłaty dokonujemy na konto RR (patrz zakładka RR).

Na przelewie

należy

koniecznie podać następujące informacje

(i w tej kolejności):

a. nazwisko i imię ucznia/uczennicy za którego/za którą dokonywana jest wpłata
b. klasa do której uczeń/uczennica chodzi np. 3A
c. dopisek - studniówka             (gdy jest to wpłata za 1 osobę- ucznia/uczennicę szkoły)
    lub dopisek -  studniówka+1      (gdy jest to wpłata za 2 osoby - ucznia/uczennicę szkoły  oraz osobę towarzyszącą).

Dodano: 25.11.14

Próbny egzamin maturalny OPERONU

OGÓLNOPOLSKA MATURA PRÓBNA
od wtorku do piątku, czyli od 25 do 28 listopada 2014 r. uczniowie klas III piszą próbne egzaminy maturalne przygotowane przez wydawnictwo OPERON. Szczegółowe informacje u wychowawców klas oraz nauczycieli przedmiotów maturalnych.
Powodzenia

Dodano: 21.11.14

Zebrania i Konsultacje dla Rodziców uczniów klas I-III oraz Zebranie RR w listopadzie!

25 listopada (wtorek) zapraszamy na spotkania dla Rodziców uczniów klas I-III, wg harmonogramu:.

Od 16.15 do 16.55 – spotkanie dla Rodziców ze specjalistą zgodnie z planem w auli szkoły .

Od 17.00 do 17.40 -  spotkania z wychowawcami klas, którzy m.in. przekażą Państwu informacje o proponowanych ocenach śródrocznych.

Od 17.40 do 19.00konsultacje indywidualne z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.

Od godz. 17.45 do 18.45 – zebranie RR w czytelni biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Nami,

Dodano: 19.11.14

Wyprawka - uczniowie klas 3A,3B i 3F!

Uprzejmie przypominam, że szkoła otrzymała środki na "wyprawkę dla uczniów klas III"
(445 zł dla 1 ucznia).
W związku z powyższym do 7 listopada br,
proszę o złożenie opisanych faktur w księgowości,
p. 5.

Dodano: 29.10.14

Matura 2015 - egzamin ustny z j. polskiego!

Zapraszam do odwiedzania strony CKE.
Opublikowano tam Zbiór przykładowych zadań maturalnych na ustny egzamin z j. polskiego,

do którego przystąpicie w maju 2015!

Dodatkowo można obejrzeć filmy.
Bardzo ciekawa i niezwykle przydatna pomoc!

Polecam,

Dodano: 22.10.14

Konsultacje dla Rodziców uczniów klas I-III i Zebranie RR w październiku!

[1] Uprzejmie przypominam, że 28 października (wtorek) w godz.od 15.30 do 17.30

organizujemy konsultacje dla wszystkich Rodziców uczniów klas I-III

z nauczycielami uczącymi w b. r. szk.

[2] Na zebranie RR , w dniu 28 października - tradycyjnie serdecznie zapraszam do czytelni biblioteki szkolnej  (Mały Domek) na godz.17.30.

[3] Przypominam, że harmonogram wszystkich spotkań oraz oceniania w b. r. szk. znajduje się w zakładce -

Informacje .

Dodano: 21.10.14

STUDNIÓWKA 2015!

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Na prośbę

Rodziców z Komitetu Organizacyjnego Studniówki 2015 uprzejmie przypominam, że 31 października b. roku mija termin dokonywania wpłaty I-ej raty opłaty na studniówkę w wysokości 100 zł od osoby.

Wpłaty

dokonujemy na konto RR (patrz zakładka RR).

Na przelewie

należy koniecznie podać następujące informacje:
a. nazwisko i imię ucznia/uczennicy za którego/za którą dokonywana jest wpłata
b. klasa do której uczeń/uczennica chodzi np. 3A

Dodano: 16.10.14

WYPRAWKA - UWAGA UCZNIOWIE KLAS III !

Uprzejmie informuję, że szkoła otrzymała już pierwszą transzę pieniędzy na wyprawkę dla uczniów klas III.
Proszę zatem o zgłaszanie się  wszystkich uczniów którzy złożyli wnioski (9 osób) z opisanymi fakturami do księgowości - p. 5, codziennie między 8.00 a 15.00.

Dodano: 16.10.14

Matematyka da się lubić!

Wszystkich uczniów LO nr I a zwłaszcza tegorocznych maturzystów zapraszam do zakładki - Matura 2015.
Czeka tam na Was bardzo przyjazny zbiór zadań.
Gorąco polecam.

Dodano: 13.10.14