* Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. * * Prośba o wsparcie finansowe zakupu sztandaru. *

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące
nr I we Wrocławiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".

Rozdanie świadectw dojrzałości - matura 2016!

Uprzejmie przypominamy że uroczyste rozdanie świadectw dojrzałości
dla tegorocznych Absolwentów szkoły odbędzie się
  5 lipca br.  o godz. 12.00 w auli szkoły. Podczas uroczystości ogłosimy,

kto z Was uzyskał tytuł Absolwenta roku.

Absolwentów z lat ubiegłych zapraszamy po odbiór świadectw lub zaświadczeń
 do sekretariatu od godz. 14.00.

Dodano: 24.06.16

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016!

Zapraszamy wszystkich Nauczycieli oraz Uczniów klas I-II na uroczystość
zakończenia roku szkolnego 2015/2016
       24 czerwca, o godz. 9.30 do auli szkoły.

Anita Skrzyniarz i Irena Podgórska

Dodano: 23.06.16

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy administracji oraz Absolwenci i Przyjaciele naszej szkoły !
Już 3 września 2016 roku odbędzie się uroczystość nadania naszemu liceum imienia Danuty Siedzikówny INKI.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Sz. P. Darczyńcom za dotychczasowe  wpłaty na sztandar. Dzięki Państwa hojności zebraliśmy już 4495 zł.

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć finansowo ten szczytny cel, podajemy numer konta: PKO BP SA 57 1020 5226 0000 6002 0416 9470; tytuł wpłaty „INKA”. Koszt sztandaru to ok. 5000 zł, a ceremoniału z nim związanego ok. 2000 zł. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę, wpłaconą przez Państwa na ten cel.

Komitet Obchodów Roku Inki

Dodano: 03.06.16

Ostatni dzwonek !

I stało się. Wczoraj uczniowie klas III stali się ABSOLWENTAMI
naszego liceum. Podczas wzruszającej miejscami i bardzo dowcipnej czasami
a przede wszystkim dynamicznej uroczystości,  pożegnaliśmy najstarszy rocznik uczniów.
Dziękuję Rodzicom uczniów klas III, którzy zaszczycili Nas swoją obecnością - to dla Nas bardzo ważne.

Dziękuję Pani profesor Alicji Janukiewicz i Annie Kwiatkowskiej za fantastyczne przygotowanie
programu uroczystości. Dziękuję Pani profesor Dorocie Janiszewskiej za piękne motto.

Dziękuję Wychowawcom klas III za współpracę i pomoc w sprawnej realizacji uroczystości.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich uczennic i uczniów klas I, II oraz III, którzy uświetnili tę uroczystość
swoimi występami - śpiewem i recytacją. Gratuluję inwencji twórczej klasie 2 D - Wasz wiersz dla trzecioklasistów
jest świetny. Dziękuje chórowi - jesteście wspaniali!!!

Specjalne podziękowania kieruję do 4 uczniów -realizatorów dźwięku i obrazu za profesjonalizm i niezapomniane przeżycia estetyczne.

Z wyrazami najwyższego szacunku,

Dodano: 30.04.16

Sukcesy Marty,Weroniki i Kamila!

Z wielką przyjemnością informuję,że :

uczeń klasy I Kamil Ćwik zajął I miejsce w biegu na 100 m
w ostatnich międzyszkolnych zmaganiach sportowych.

natomiast Marta Krzus i Weronika Figura z klasy II zostały laureatkami Międzyszkolnego Konkursu
Małych Form dziennikarskich O LAUR  ZŁOTEJ  CZCIONKI.

Serdecznie gratulujemy!

Dodano: 30.04.16

Wielki sukces Andrzeja!!!

Uprzejmie informuję, że uczeń klasy 2 B - z innowacją pedagogiczną, Andrzej Kotkowski został laureatem centralnego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach.
Andrzeju, serdecznie Tobie gratulujemy  oraz życzymy jeszcze większego sukcesu w roku przyszłym i  wymarzonego indeksu...

Gratulacje składam Rodzicom i oczywiście Pani profesor Jolancie Wróblewskiej.

Irena Podgórska i RP LO Nr I

Dodano: 18.03.16

MATURA 2016 - UWAGA ABSOLWENCI!!!

W dniach od 15 lutego do 19 lutego br. w sekretariacie szkoły, w godzinach od 8.00 do 15.00 ( w czwartek do 17.00)
należy dokonać weryfikacji danych zgłoszonych do OKE - dotyczących egzaminu maturalnego w maju 2016.
Proszę o osobiste zgłaszanie się do sekretariatu.

Dodano: 15.02.16

Wazne dla tegorocznych Maturzystów!!!

W zakładce Matura 2016 znajdziecie informacje o Mobilnym Informatorze dla Maturzystów 2016 - darmowej aplikacji, dającej dostęp do oferty edukacyjnej po maturze
Aplikację udostępnia Fundacja"Perspektywy".
Polecam.
I.Podgórska

Dodano: 26.01.16

E-podręczniki jak wsparcie procesu uczenia się!
Uwaga uczniowie klas I - III !

Wszystkich uczniów klas I-III zapraszam do lektury zakładki e-podręczniki.
Poza podstawowymi informacjami znajdziecie link, który pozwoli Wam na bezpośrednie skorzystanie z bogatej bazy materiałów multimedialnych.

Dodano: 13.01.16